Bizimle iletişim kur
Sue

Telefon numarası : 86-13732076078

Naber : 8613732076078

Üretim hattı

Şirket Profili

Wenzhou SanLo Ticaret A.Ş. 2014 yılında kurulmuş, şirketin satış merkezi olan Wenzhou'daki Yeni Pudong olarak bilinen Yongjia Oubei'de bulunmaktadır. Şirketimiz bir bütün olarak araştırma ve geliştirme, test etme ve lojistiği birleştiren yeni bir ticaret şirketidir. Gelişim konseptimiz olarak "müşterilerin kalite danışmanı olmayı" bir aracı olmayı reddetmeyi "öneriyoruz, bu sayede müşterilerimiz için ürünlerin kalite kontrolünü daha iyi yapabiliyoruz.

Başlıca ürünlerimiz mekanik contalar, PVC boru bağlantı parçaları, paslanmaz çelik şamandıra bilyası, sıvı torba vanalar ve ton-namlu vanalar (IBC vana )'dır. Bilinen ve yerli torba üreticileriyle tanınmış yerli torba üreticileri ve aynı zamanda ulusal IOS9000 kalite belgesini de geçtik, ürünlerimiz ve teknolojilerimiz için bir dizi ulusal patent başvurusu yapıldı.

Şirketin kuruluşundan bu yana, ana iş bütün dünyaya ihracat yapmakta, çeşitli alanlarda müşterileri sabitlemiş ve aynı zamanda iyi bir üne sahiptir. Karşılıklı yarar ve kazan-kazan hedefine ulaşmak için her zaman "önce kalite, müşteri kazan-kazan" yönetim anlayışına bağlıyız ve her müşteriye hizmet vermeye adadık.

Bizim atölye

Fabrikamızda yaklaşık 100 deneyimli işçi var , Mükemmel bir yönetim ekibine ve mühendislerin titiz ve profesyonel ekibine sahibiz. Floats ile tüm problemlerinizi çözebilecek Kalite kontrol departmanımız, tüm ürünlerimizin sızdırmadığından emin olmak için ileri teknolojiyi kullanır.

Müşteri ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamak için ekipler arasında işbirliği.

1 (1)

14 (1)

Bizim test

Ürün test ekipmanımız gelişmiş bir Helyum Kütle Spektrometresi Kaçak Dedektörü kullanır , şamandıranın vakum ortamında kalifiye olup olmadığını kontrol etmek için helyum gazı basıncı kullanır.

Test

Paket:

IMG_2300 (1)

IMG_3305

Müşteri ziyaret :

IMG_2214 (1)

IMG_1934(1)

Görevimiz

Taahhüdümüz, profesyonelliğimiz ve yenilikçi ürünlerimizle müşterilerimiz ve ortaklarımız için sürdürülebilir değer yaratmak. Çalışmalarımızdaki kalitenin önümüzdeki yıllar bizi temsil edeceğine inanıyoruz.

OEM / ODM

Ürünlerimizin% 90'ı OEM müşterilere tedarik edilmekte olup, bunların tümü de tüm ürünler için terminal şamandıralı şalterler ve sıvı seviye göstergeleri üreticileridir. 20 yıldan fazla çalışan mühendislerimiz var. Müşterilerimiz için ürünler tasarlayabiliriz. Ürünlerimizi pazar değişikliklerine göre geliştirir, böylece genel ürün imajımızı ve kalitemizi arttırırız.

Ar-Ge

Kendi mühendis ekibimiz var. 5 kişi var. Manyetik şamandıralar, hassas şamandıralar, düz şamandıralar ve dişli şamandıralar hakkında kendi araştırmaları vardır. Ayrıca ihtiyaç sahibi müşteriler için tasarım çizimleri ve özel çizimler sunuyoruz. Geç teknik destek. Müşterilerin bizden ürün satın almasını sağlamak için iyi satış sonrası hizmetlerden yararlanın. Bu aynı zamanda bizim özelliklerinden biridir. Ayrıca, her mühendisin çizimleri ve üretim detayları garanti edilir ve mühendisler sorunları bulmak ve zamanında düzeltmek için katılırlar.