Bizimle iletişim kur
Sue

Telefon numarası : 86-13732076078

Naber : +8613732076078

Wenzhou Sanlo International Trade Co.,Ltd

Wenzhou Sanlo Uluslararası Ticaret Co, Ltd

  • Wenzhou Sanlo International Trade Co.,Ltd
  • Wenzhou Sanlo International Trade Co.,Ltd
  • Wenzhou Sanlo International Trade Co.,Ltd
  • Wenzhou Sanlo International Trade Co.,Ltd
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Afrika
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar Sanlo No. Çalışanları 100~120
Yıllık satış Yıl kurulan 2014
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş

Wenzhou SanLo Ticaret A.Ş. 2014 yılında kurulmuş olup, şirketin satış merkezi Wenzhou'daki Yeni Pudong olarak bilinen Yongjia Oubei'de bulunmaktadır. Şirketimiz bir bütün olarak araştırma ve geliştirme, test etme ve lojistiği birleştiren yeni bir ticaret şirketidir. Gelişim konseptimiz olarak "müşterilerin kalite danışmanı olmayı" bir aracı olmayı reddetmeyi "öneriyoruz, bu sayede müşterilerimiz için ürünlerin kalite kontrolünü daha iyi yapabiliyoruz.

Başlıca ürünlerimiz mekanik contalar, PVC boru bağlantı parçaları, paslanmaz çelik şamandıra bilyası, sıvı torba vanalar ve ton-namlu vanalar (IBC vana )'dır. Bilinen ve yerli torba üreticileriyle tanınmış yerli torba üreticileri ve aynı zamanda ulusal IOS9000 kalite belgesini de geçtik, ürünlerimiz ve teknolojilerimiz için bir dizi ulusal patent başvurusu yapıldı.

Şirketin kuruluşundan bu yana, ana iş bütün dünyaya ihracat yapmakta, çeşitli alanlarda müşterileri sabitlemiş ve aynı zamanda iyi bir üne sahiptir. Karşılıklı yarar ve kazan-kazan hedefine ulaşmak için her zaman "önce kalite, müşteri kazan-kazan" yönetim anlayışına bağlıyız ve her müşteriye hizmet vermeye adadık.

Bizim ürünümüz :

Müşterimiz

Görevimiz

Taahhüdümüz, profesyonelliğimiz ve yenilikçi ürünlerimizle müşterilerimiz ve ortaklarımız için sürdürülebilir değer yaratmak. Çalışmalarımızdaki kalitenin önümüzdeki yıllar bizi temsil edeceğine inanıyoruz.

Geçmiş
fabrikamız 1995 yılında kuruldu, biz 15 yıldan fazla için manyetik şamandıra topu prodction vardır, biz ihracat ofisi kurmadan önce Çin pazarına sunduğumuz, 2014 yılında biz Wenzhou ihracat ofisi ayarlayın. şimdilik ürünlerimizin% 80'i başta Avrupa, Amerika ve Güney Amerika olmak üzere ihraç edilmektedir. Ürünlerimizin kalitesi müşterilerimiz tarafından çok iyi tanınmaktadır.

Son birkaç yılda markamızı hızla ve başarıyla geliştirdik. Siparişleri tamamlarken müşterilerimizle iyi iletişim kurduk ve müşterilerimize mükemmel hizmetlerimiz var.

Hizmet
SERVİSİMİZ:

1. Doğrudan fabrika satışı

2. 2-8hours içinde hızlı yanıt,% 92 üzerinde yanıt oranları

3. 24 saat telefon görüşmesi mevcuttur, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

4. kendimiz tarafından üretilen tüm mallar, biz tasarım, baskı baskı işleme için tek elden hizmet vermektedir. Müşteriler isteğinize ve numune yapma göre tasarım sağlayabilir, aynı zamanda müşterilerin hedef fiyatları göre ürün yapmak için nasıl tavsiye edebiliriz.

5 Kusursuz bir satış sonrası servis sistemi vardır, böylece endişe satın alabilirsiniz ve her zaman ve her yerde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

6 firmamız işbirliği için size en iyi hizmeti ve gerçek rekabetçi fiyat sağlayacaktır söz veriyorum.
7Sizin e-posta 12 saat içinde cevaplandırılabilir.
8 Malları aldıktan sonra, herhangi bir sorun varsa lütfen bize ulaşın.
Açıklama: Fiyat, yüzey örtüsü gibi nedenlere göre ayarlanacaktır ...
Hizmet Felsefemiz:
İlk olarak en iyi kalite, önce Kredi ve Müşteri

Ekibimiz
Ekibimiz: 2 Genel Müdür 2 üretim müdürü 1 satış müdürü 1 Finans müdürü

3 QC yöneticisi 1 çalıştay Direktörü 10 satış 2 hesabı ve 10-20 işçi