Iso Seviye Şalteri için 304 316L Metal Manyetik Paslanmaz Çelik Top Geçti

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Sanlo
Sertifika: ISO9001
Model numarası: Tank Şamandıra Topu
Min sipariş miktarı: 500pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 7-25days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Şimdi başvurun

304 Şamandıra Şalteri Topu, Seviye Şalteri için 316L Metal Şamandıra Topu

Video: https://youtu.be/IZC9AvFdK1M

Giriş:

Şamandıra seviye göstergesi, bir ölçüm bileşeni olarak manyetik şamandıra topudur. Manyetik bağlantı hareketi sayesinde sensörün içindeki direnç doğrusal olarak değişir. Direnç değişikliği, akıllı dönüştürücü tarafından 4 ~ 20mA standart bir akım sinyaline dönüştürülür ve sıvı seviyesinin yüzdesi noktada gösterilebilir. 4 ~ 20mA akım ve sıvı seviye değeri, uzaktan şanzıman besleme kontrol odası, sıvı seviyesinin otomatik olarak algılanmasını, kontrol edilmesini ve kaydedilmesini sağlayabilir.

Ürün:

Şamandıra tipi sıvı seviye şalterinin teknik avantajları: Şamandıralı şalter, arızaya ve körüklere, yaylara, contalara vs. neden olan bileşenler içermez. Bunun yerine, şalterin iç mıknatısını ve basit kolunu sürmek için düz bir şamandıra kullanılır şamandıralı anahtar, anahtarın anında hareket etmesine neden olur. Şamandıra konsol açısı, şamandıranın dikey olmasını engellemek için tasarlanmıştır.
Kapalı bir metal veya plastik tüpte, bir veya daha fazla kamış anahtarı tasarlayın ve sonra tüpü içinde bir halka mıknatısı olan bir veya daha fazla yüzer halka içinden geçirin ve şamandırayı ve manyetik yayı kontrol etmek için sabitleme halkasını kullanın. Anahtar, şamandırayı belirli bir aralıkta yukarı ve aşağı kaydırmak için uygun konumdadır. Kamış şalterin temasını çekmek için şamandıranın içindeki mıknatısı kullanın ve sıvı seviyesinin kontrolü veya gösterimi için açma ve kapama hareketini oluşturun. Aşağıdaki şekil, normalde kapalı (NC) ve normalde açık (NO) olduğunda şamandıralı anahtarın ilgili pozisyonunu gösterir.

Nasıl Sipariş Verilir?


1. Adım, lütfen ihtiyacınız olan modeli ve miktarı bize bildirin;
Adım 2, sonra sipariş ayrıntılarını onaylamanız için bir PI yapacağız;
Adım 3, her şeyi onayladığımızda, ödemeyi ayarlayabilir;
Adım 4, nihayet malları öngörülen süre içerisinde teslim ediyoruz.

İletişim bilgileri
Sue

Naber : 8613732076078