304 Şamandıra Anahtarı Topu, Su Vanası için 316L Paslanmaz Çelik Float Topu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Sanlo
Sertifika: ISO9001
Model numarası: Tank Şamandıra Topu
Min sipariş miktarı: 500pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 7-25days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Şimdi başvurun

304 Şamandıra Anahtarı Topu, Su Vanası için 316L Şamandıra Valfi Parçaları

Video: https://youtu.be/IZC9AvFdK1M

Giriş:

Uzaktan kumandalı şamandıra valfi valfi bloke veya tıkalı yapmak için döner bir valf tapasıdır. Küresel vana anahtarı hafif, küçük boyutlu, sızdırmazlık açısından güvenilir, yapıda basit, bakım açısından uygun ve sızdırmazlık yüzeyi ile küresel yüzey genellikle kapalıdır ve kolayca aşınmaz orta tarafından ve çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılır.

Ürün:

Esas olarak boru hattında ortamın akış yönünü kesmek, dağıtmak ve değiştirmek için kullanılır. Küresel vana, son yıllarda yaygın olarak kullanılan ve aşağıdaki avantajlara sahip olan yeni bir vana türüdür:

1. Akışkan direnci küçüktür ve direnç katsayısı, aynı uzunluktaki boru uzunluğuna eşittir.
2. Basit yapısı, küçük boyutlu ve hafif.
3. Yakın ve güvenilir, küresel vananın sızdırmazlık yüzey malzemesi, plastiklerde yaygın olarak kullanılır ve iyi sızdırmazlık performansına sahiptir. Ayrıca vakum sistemlerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır.
4. Kullanımı kolaydır ve hızlı bir şekilde açılıp kapatılabilir. Uzun mesafeli kontrol için uygun olan tam açmadan tam kapanmaya 90 ° döndürülebilir.
5. Kolay bakım, küresel vana basit bir yapıya sahiptir, sızdırmazlık halkası genellikle aktiftir ve sökülmesi ve değiştirilmesi uygundur.
6. Tamamen açık veya tamamen kapalı olduğunda, topun ve valf yuvasının sızdırmazlık yüzeyi ortamdan izole edilmiştir. Ortam geçtiğinde, valfin sızdırmazlık yüzeyinin aşınmasına neden olmaz.
7. Küçük ila birkaç milimetreden birkaç metreye kadar yüksek vakumdan yüksek basınca kadar geniş bir uygulama yelpazesi uygulanabilir. Top 90 derece döndürüldüğünde, tüm küreler giriş ve çıkışta görünmeli ve böylece akışı kesmelidir.
Uzaktan kumanda şamandıra valfi, yüksek platformlu küresel valf, sürtünmesiz anahtar, sızdırmazlığın takılması kolay değildir ve açma ve kapama gibi yapısına özgü benzersiz avantajlara sahip nispeten yeni bir küresel vanadır tork küçük. Bu, tedarik edilen aktüatörlerin boyutunu azaltır. Çok turlu elektrikli aktüatörlerde, ortam ayarlanabilir ve sıkıca kapatılabilir. Petrol, kimyasal, kentsel su temini ve drenaj ve sıkı kesim gerektiren diğer koşullarda yaygın olarak kullanılır.

Nasıl Sipariş Verilir?


1. Adım, lütfen ihtiyacınız olan modeli ve miktarı bize bildirin;
Adım 2, sonra sipariş ayrıntılarını onaylamanız için bir PI yapacağız;
Adım 3, her şeyi onayladığımızda, ödemeyi ayarlayabilir;
Adım 4, nihayet malları öngörülen süre içerisinde teslim ediyoruz.

İletişim bilgileri
Sue

Naber : 8613732076078