Paslanmaz Çelik Manyetik Şamandıra Anahtar Topu 316L İçin Seviye Ölçer, Uzun Ömür

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Sanlo
Sertifika: ISO9001
Model numarası: SL-NCG-052
Min sipariş miktarı: 500pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 3-7days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Şimdi başvurun

Şamandıralı Anahtar Paslanmaz Çelik Manyetik Yüzen 316L Seviye Şalteri

Giriş:

Şamandıra her zaman su üzerinde yüzer ve su yükseldikçe, şamandıra da yükselir. Kayma arttıkça, bağlantı kolu da artar. Biyel kolu diğer ucundaki vanaya bağlanır. Belli bir konuma yükseldiğinde, biyel kolu su kaynağını kapatmak için kauçuk piston yastığını destekler. Su seviyesi düştüğünde şamandıra da düşer ve biyel kolu piston pabucunu açmaya zorlar.

Ürün:

Bakım, şamandıranın hareket etmekte serbest olduğunu ve ağırlığını veya hacmini önemli ölçüde değiştiren herhangi bir maddeyle kaplandığını görmek için yapılan incelemeden oluşmalıdır. Bu meydana gelirse, bu şamandıranın temizlenmesi gerekir. Bu, montajı bozmadan kolayca gerçekleştirilebilir. Ek olarak, herhangi bir birikintiyi gidermek için gövde silinebilir. Bu alanda mümkün olan tek onarım şamandıranın ya da gövdenin değiştirilmesidir. Şamandıra üzerindeki oyuklar veya çentikler genellikle operasyonla sonuçlanmaz.

SSS:

S: Ürünlerinizin teslim süresi ne durumda?
A: 10-15days.
Tasarımınızı onayladıktan sonra Hızlı Teslimat, mümkün olan en hızlı şekilde üretebilir ve mümkün olduğu kadar hızlı ve kullanışlı bir şekilde teslim edebiliriz.


S: Bir sorunuz olduğunda hangi bilgileri vermem gerekiyor?
C: Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıdaki öğeleri tavsiye edin: boyut, malzeme, basınç, magentic flux, SG, orta, model NO.

İletişim bilgileri
Sue

Naber : 8613732076078