Özelleştirilmiş Paslanmaz Çelik Metal Şamandıra Topu / Parlatma Şamandıra Anahtarı Topu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Sanlo
Sertifika: ISO9001
Model numarası: özelleştirilmiş
Min sipariş miktarı: 500pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 3-7days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Şimdi başvurun

Özelleştirilmiş Paslanmaz Çelik Metal Şamandıra Topu / Şamandıra Anahtar Topu

Video: https://youtu.be/b1p5EGUDFgI

Giriş:


Düz geçişli bilyalı regülatör valfin yapısı nispeten basittir, ancak mahfazadaki sıvı seviyesi dalgalanması büyüktür (sıvının girmesinin etkisinden dolayı), böylece regülatör valfin çalışması stabil değildir ve Sıvı, buharlaştırıcıya kasasından akar ve hidrostatik sıvıya dayanır. Kolonun yüksekliği, sıvının sadece kabın seviyesinin altında tedarik edilebileceği şekildedir.

Şamandıralı gaz kelebeği valfi (veya şamandıra valfi), bir buharlaştırıcının sıvı besleme hacminin, yatay bir kabuk ve tüp buharlaştırıcı, dik bir tüp veya bir spiral tüp buharlaştırıcı gibi serbest bir sıvı yüzeyine otomatik olarak ayarlanması için kullanılır. Şamandıra ayar vanasının ayarlanması sayesinde, bu cihazlarda büyük ölçüde sabit bir sıvı seviyesi korunabilir ve şamandıra ayar vanası da basıncı azaltmak için bir kısma işlevi görebilir.

Ürün:

316 paslanmaz çelik iyi kaynak özelliklerine sahiptir. Kaynak için tüm standart kaynak yöntemleri kullanılabilir. Kaynak yaparken, uygulamaya göre kaynak yapmak için 316Cb, 316L veya 309Cb paslanmaz çelik dolgu çubukları veya kaynak çubukları kullanılabilir. En iyi korozyon direnci için, 316 paslanmaz çelik kaynaklı bölüm kaynak sonrası tavlamayı gerektirir. 316L paslanmaz çelik kullanılıyorsa, kaynak sonrası tavlama gerekmez


Bizi seviyorlar:

1. Yüksek kaliteli ürünler, ürün kalitesini sağlamak için gelişmiş donanım ve kaliteli sistem var.

2. Rekabetçi fiyatlar ve hızlı teslimat.

3. İyi hizmet. Genellikle 24 saat içinde müşteriye cevap veririz.

4. Çeşitli ödeme yolu.

İletişim bilgileri
Sue

Naber : 8613732076078