Parlatma Seviyesi Şalteri Paslanmaz Çelik Manyetik Sıvı Kontrol Cihazı için Yüzen

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Sanlo
Sertifika: ISO9001
Model numarası: Manyetik Şamandıra
Min sipariş miktarı: 500pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 3-7days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Şimdi başvurun

Sıvı Kontrol için Özelleştirilmiş Seviye Şalteri Paslanmaz Çelik Manyetik Şamandıralar

Video: https://youtu.be/b1p5EGUDFgI

Giriş:

Seviye göstergesi kaldırma kuvveti ve manyetik kaplin ilkesine göre çalışır. Ölçülen kaptaki sıvı seviyesi yükselip alçaldığında, sıvı seviye göstergesinin ana borusundaki şamandıra da artar ve düşer ve şamandıradaki kalıcı manyetik çelik manyetik alan üzerinden alan göstergesine iletilir ve kırmızı beyaz çevirme sütunları 180 ° döndürülür. Sıvı seviyesi yükseldiğinde, sütun beyazdan kırmızıya döner. Sıvı seviyesi düştüğünde, sütun kırmızıdan beyaza döner. Göstergenin kırmızı ve beyaz sınırları, kaptaki orta seviyenin gerçek yüksekliğidir, bu nedenle sıvı seviyesine ulaşılır. Talimatlar.

Ürün:

Bu ürün aynı zamanda manyetik seviye göstergesi, manyetik flip sütun seviye göstergesi, manyetik şamandıra sıvı seviye göstergesi olarak adlandırılır, manyetik kuplaj prensibini kullanır, ürün cam tüp sıvı seviye ölçer için yüksek sıcaklık ve yüksek basınç altında çalışamaz ve kırılgan Birden fazla eksiklik var.

Yana monte ve üstten monteli iki kurulum yöntemi vardır. Hangi yolla olursa olsun, uzaktan iletim cihazı bir araya getirilebilir, böylece sıvı seviye göstergesi sıvı seviyesini yerinde gösterebilir ve sıvı seviyesini uzaktan izleyebilir. Birlikte gelen manyetik flap seviye göstergesi Uzaktan transfer tipi manyetik flap seviye göstergesi

SSS-

S: Ürünlerinizin teslim süresi ne durumda?
A: 10-15days.
Tasarımınızı onayladıktan sonra Hızlı Teslimat, mümkün olan en hızlı şekilde üretebilir ve mümkün olduğu kadar hızlı ve kullanışlı bir şekilde teslim edebiliriz.


S: Bir sorunuz olduğunda hangi bilgileri vermem gerekiyor?
C: Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıdaki öğeleri tavsiye edin: boyut, malzeme, basınç, magentic flux, SG, orta, model NO.

İletişim bilgileri
Sue

Naber : 8613732076078