Özelleştirilmiş Kova Şamandıra, Sıvı Seviyesi Şamandıra Farklı Çekme Parçaları

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Sanlo
Sertifika: ISO9000
Model numarası: özel yapım
Min sipariş miktarı: 500
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: kutusu
Teslim süresi: 30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Şimdi başvurun

Özelleştirilmiş Kova Şamandıra Manyetik Yüzen Top, Sıvı Seviye Şamandıra

Video: https://youtu.be/o9u62xskiok

Mekanik tuzak:

Serbest yüzer buhar kapanı, buharlı ısıtma sisteminde buhar engelleyici bir etki yapar. Uygun bir buhar kapanı seçmek, buharlı ısıtma ekipmanının maksimum verim elde etmesini sağlar. En iyi sonuçları elde etmek için, çeşitli tuzak tiplerinin performans ve özelliklerinin kapsamlı bir şekilde anlaşılması gerekir. Bu tip vana genellikle boru hattına yatay olarak monte edilmelidir.

Her biri farklı özelliklere sahip birçok tuzak tipi vardır. Bir buhar kapanı kullanırken, ilk önce buharlı ısıtma ekipmanının en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için özel performansı seçin ve daha sonra ihtiyacınız olan kapanı tercihinin doğru ve etkili olması için diğer objektif koşulları göz önünde bulundurun.
     
Ürün:

Kol yüzdürme tuzağının temel özellikleri, serbest yüzdürme tipinin özellikleriyle aynıdır. İç yapı şamandıra bağlantı çubuğunun valf çekirdeğini çalıştırması ve valf kondensatın sıvı seviyesi ile açılıp kapatılmasıdır. Kol yüzdürme tuzağı, küçük bir hacim ve saatte 100 ton maksimum yer değiştirme sağlayabilen yoğuşma yer değiştirmesini artırmak için çift koltuk kullanır. Büyük ısıtma ekipmanları için en ideal buhar kapanıdır.

Sonunda --- Neden bizi seçtiniz?


1. Magsource ISO9001 tarafından nitelikli.

2. 10 yıl ihracat deneyimleri bize sizi nasıl tatmin edeceğini iyi biliyor.
3. makul fiyat ile en iyi kalite.

4. Hızlı ve zamanında teslimat.

İletişim bilgileri
Sue

Naber : 8613732076078